Hastane Ürünleri

Hastane Ürünleri

Eczaneden yatağın baş ucuna kadar, sizin ve sevdiklerinize yönelik Hastane Tedavileri ilaç hazırlama ve dağıtımın oynadığı kritik rolün anlıyoruz.

Hastanede anlar önemli olduğunda, iyileşmeye odaklanmanız gerekmektedir. Güvenliğiniz düşünülerek tasarlanan etkili IV ilaç ve infüzyon teknolojileri ile sizi ve sağlık uzmanlarınızı desteklemeye odaklandık.

İlaç hazırlama ve dağıtımında lider olan IV solüsyonları, önceden karıştırılmış ilaçlar, eczane ve infüzyon teknolojileri dünya çapında 100'den fazla ülkede hastaneler ve kliniklerde bulunmaktadır. Hastaların etkili uygulamayı desteklemek ve önlenebilir ilaç hatalarını azaltmak için tasarlanmış ilaçlara ve teknolojilere erişimi hak ettiğine inanıyoruz.

Erişim

İhtiyaç duyduğunuz anda hayati sıvıların ve ilaçların bulunmasına yardımcı olmak için çok çeşitli hastane ve kliniklerle ve afet yardım kuruluşlarıyla çalışıyoruz.

Kalite

Önceden karıştırılmış ilaçlarımız ve solüsyonlarımız hassas doğrulukla hazırlanır ve eczane teknolojimiz güvenli özel hazırlığı destekler; tutarlı tedaviyi sağlamak için yardımcı olur.

Güvenlik

Akıllı infüzyon sistemlerimiz ve önceden karıştırılmış solüsyonlarımız, basit ve kolay kullanım için tasarlanmıştır ve önlenebilir ilaç hataları ve enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olur.

% 5

Hastanede yatan hastaların yaklaşık %5'i advers ilaç durumu yaşamaktadır1

1,2 Milyon

Hastaneye yatışlar, enjektabl ilaçlarla ilişkili önlenebilir ilaç hatalarından etkilenmektedir.2